Hakkımızda

vuslat_metal_hakkimizda

Vuslat Metal 30 yıllık sanayi sektöründeki tecrübesini 2010 da metal sanayine kaydırarak ilk fabrikasını 2010 ostimde faliyete geçirmiştir, günümüze dek doğruluk, dürüstlük ve istikrar politikalarını gözeterek yapmış olduğu başarılı çalışmalarla Ağır metal sanayisinde kökleşmiş örnek bir firmadır. Vuslat metal özellikle sac kesim büküm alanında uzmanlaşmış ve bugün Türkiye’de metal sanayisinde sektörünün önde gelen firmalarından biri olmuştur. Firmamız kurulduğu günden bugüne abkant büküm, sac kesim büküm gibi alanında uzmanlık isteyen çalışmalar için sonsuz özverisini günümüz teknolojisiyle birleştirerek mükemmel bir altyapı oluşturmuş böylelikle günümüz koşullarına uyarlı, kusursuz ve zamanında teslimatları ile piyasada güven oluşturmuştur.
Vuslat metal inandığı değerler ve çizdiği hedefler doğrultusunda bugüne kadar teslim ettiği sayısız projede % 100 başarıya ulaşmanın haklı gururuyla ve özgüveniyle bundan sonra gerçekleştireceği tüm projeleri de başarıyla tamamlayacak olmanın güvencesini vermektedir.

Vizyonumuz

Güven
Üretim, pazarlama, satış, teslim ve teslim sonrası verilen tüm taahhütleri harfiyen yerine getirerek müşterilerimize samimi, güvenilir, profesyonel hizmet sunmak. İşbirliği içinde olduğumuz müşteriye, çalışana, ortağa, tedarikçiye dürüst ve saygılı davranmak.
Kalite
Her Vuslat metal projesi, farklı beklentilere üstün kaliteyle cevap verebilecek niteliktedir. Çalışmalarımızda mühendislik ve yönetim bilimlerindeki en son teknoloji kullanılarak daima yüksek kalite sağlanmaktadır. Vuslat metal standartları uluslararası kabul görmüş prosedürlere dayanmaktadır.
Mükemmellik
Vuslat metal bilir ki; sektörün yapıtaşlarından biri olmak, en ince ayrıntılardan yola çıkarak en mükemmeli hedeflemekle gerçekleşir. “Sıfır Hata” politikası Vuslat metal için hem bir hedef hem de bir başarıdır. Bu esasla tamamlanan ve devam eden projelerdeki her mühendislik detayı sürekli sorgulanır, yeniden incelenir ve daha iyi ve daha etkin sonuçlar için çözümler geliştirilir.

Misyonumuz

Metal sanayisinde  yüklenici ve/veya yatırımcı olarak faaliyet gösteren Vuslat metal in misyonu fabrikasında, ofisinde ve ilgili tesislerinde insani değerleri ön planda tutarak doğanın ve çevrenin de her daim korunması gerekliliğini gözardı etmeden üretim  projeleri kusursuz hayata geçirebilmektir. Bu anlamda gerçekleştirmiş olduğumuz tüm çalışmalarımız gerçekleştireceklerimizin teminatıdır.
Maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşteri ile aramızda kalıcı dostluklara dönüşen ilişkiler yaratmak en büyük değerimizdir…

Saygılarımlarımızla…

Erdem DÜLGER

Vuslat Metal Genel Müdürü